Meglepetés nyárzáró fesztivál a Cserhát dombjai között!

Főnix Feszt 2020
A Főnix Feszt emlékezetes hétvégének ígérkezik

Főnix Feszt KastélyA nógrádgárdonyi Főnix Kastély mesebeli kertjében a hazai koncertélet hat lendületes zenekara segít enyhíteni a 2020-as fesztiválhiányt ezen a lélegzetelállító tájon, Budapesttől alig másfél órányira.

Az augusztus utolsó hétvégéjén megrendezett mini-fesztiválon fellép a Margaret Island, a Pál Utcai Fiúk, az Ivan & The Parazol, a Lóci Játszik, a Konyha és a Jazztelen.Főnix Feszt Margaret Island

A Főnix Feszt emlékezetes hétvégének ígérkezik, hiszen nemcsak a zenei program, de maga a környék is varázslatos, számos lehetőséggel a kikapcsolódásra – érdemes több naposra tervezni a programot. A környező falvak és dombok kerékpáros és gyalogtúrák ideális színtere, ahonnan tiszta időben a Tátráig is ellátni, Hollókő pedig mindössze félórás autóútra van a Főnix Feszt helyszínétől.

A 19. századvégi klasszicista kastély és híres hét hektáros parkja már önmagában is izgalmas felfedeznivaló tucatnyi különleges fafajtájával és ropogósan friss levegőjével.

Az épületben mindezeken kívül wellness szálloda is működik, melynek 37 szobája az esemény hétvégéjén csak a leggyorsabban foglaló fesztiválozók számára lesz elérhető. Érdemes tehát időben biztosítani a szállást, hogy zavartalan kényelemben élvezhessük napközben a természeti, este pedig a zenei élményeket. Bár a szállóban töltve az éjszakát a legkomfortosabb az esti elhajlás, a szervezők természetesen a többi érdeklődőnek is segítenek a környéken szobát foglalni.

Az izgalmas programok mellett pedig a gasztronómia sem szorul háttérbe: a koncerteken és utánuk a hajnalig tartó házibulikon kívül sör- és borkóstolóval, bográcsozással és számos meglepetéssel várják azt a 450 vendéget, akik nem találták eddig a helyüket a fesztivál nélkül maradt nyárban. Itt a váratlan lehetőség az utolsó hétvégén kárpótolni és feltölteni magukat egy könnyed, de kiadós zene-, élmény- és szeretet-adaggal.

Esemény: https://www.facebook.com/events/788527771951379/

Program 

08.28. péntek
Jazztelen
Ivan & The Parazol
Margaret Island

08.29. szombat
Lóci Játszik
Konyha
Pál Utcai Fiúk

A koncertek után mindkét nap házibuli hajnalig!

Oszd meg kérlek, ha tetszett!

Mindenünk a zene

Friss

Új zsinagóga Szeged

Zsidó kulturális fesztivált rendeznek Szegeden

Komoly- és könnyűzenei koncertek, könyvbemutatók és fotókiállítás várja június elejétől szeptember közepéig az érdeklődőket a Szegedi Zsidó Kulturális Fesztiválon – tájékoztatták a szervezők az MTI-t.

The Pontiac - Ablakomból

The Pontiac – Ablakomból

Hamarosan harmadik nagylemezével örvendezteti meg rajongóit a The Pontiac. Beharangozóként a zenekar újabb videóklippel készült, amit a korong egyik legmeghatározóbb, Ablakomból című dalához forgattak.

Palágyi Ildikó

Palágyi Ildikó: Körbeér

A kislemez Palágyi Ildikó – énekes-dalszerző – legszemélyesebb megéléseibe, történeteibe enged betekintést. Az album címadó dalához a saját teraszukon forgattak „home session” videót.

Vörös Renátó

Vörös Renátó – Nap

Remeteévek és Skócia meghódítását követően jelent meg Vörös Renátó második szóló nagylemeze: Nap címmel.