A Sztárportréban Kowalsky Balázs Gyula!

Kowalsky Balazs Gyula
15 éves lett a Kowalsky meg a Vega zenekar. Jövő év elején Aréna koncert.

Kowalsky Balazs GyulaMindegy, hogy pozitív, vagy negatív hatások érik az embert…

„Szerintem teljesen mindegy, hogy pozitív, vagy negatív behatások érik az embert, a lényegi kérdés mindig az, hogy hogyan reagálja le, hogyan változtat rajta.

Minden egy nagy körforgás ebben az univerzumban. Ha jól megfigyelik az emberek a hétköznapjaikban a kicsi dolgokat, akkor észrevehetik, hogy ez az egész életükre vonatkozóan egy igazság. Úgyhogy, ha nyakig ül valaki a slamasztikában, annak semmi más okozata nincs, csak a saját lényéből kiáradó energiák visszatérése.”

A teljes riport megtekinthető: sztarportre.hu

 

15 éves lett a Kowalsky meg a Vega zenekar. Jövő év elején Aréna koncert!

Oszd meg kérlek, ha tetszett!

Mindenünk a zene

Friss

Drevko faldekoráció, kép

A falon lévő képek kialakítják a belső teret

A belső tér kialakításakor nagy hangsúlyt fektetünk a bútorokra, a színekre, a kiegészítőkre és az általános megjelenésre. Azok a dekorációk, amelyek láthatatlanok, mégis a legnagyobb figyelmet keltik fel, a képek.

Karácsonyi koncert Oroszlányban

3 évszázad legszebb karácsonyi dalai

Thén Róbert (ének) és Orbán Gábor (orgona) előadásában többek közt olyan dalok csendülnek fel, mint Schubert Ave Máriája, vagy az Adeste fideles.

Gorlo Volka

Gorlo Volka és a Titok, avagy a múltadban jártam

Két évvel bemutatkozó anyaguk után ismét egy kiadvánnyal örvendeztette meg közönségét a felvidéki Gorlo Volka. A Titok című album úgy mutatja meg a formáció újabb oldalát, hogy közben hű marad a csapat jól ismert zeneiségéhez.

Ez itt egy reklámhely ;)

Mit hoz a véletlen

Neked sorsolt